sklep@strefa-urody.pl  |  +48 530 787 332
Znajdź nas na:

O nas

Strefa Urody istnieje od ponad 10 lat. Przez ten okres nasza firma ciągle się zmieniała wraz z oczekiwaniami klientów.

Na początku naszej działalności prowadziliśmy sprzedaż detaliczną kosmetyków. Nasz sklep mieścił się w samym centrum Zielonej Góry na pl. Powstańców Wielkopolskich w budynku filharmonii.

Wraz ze wzrostem ilości gabinetów kosmetycznych zarówno w Zielonej Górze jak również poza wprowadziliśmy sprzedaż bezpośrednią. Zaczęliśmy dojeżdżać do gabinetów kosmetycznych aż do 100km od Zielonej Góry.

Kolejnym etapem naszej działalności było wprowadzenie sprzedaży internetowej. Stworzyliśmy od podstaw internetowy sklep kosmetyczny. Od tego momentu masz asortyment można było kupić w całej Polsce. Ciągle zwiększający się asortyment zarówno kosmetyków jak również sprzętu kosmetycznego ułatwił kosmetyczkom łatwą dostępność i różnorodność niedostępną w tradycyjnym sklepie.

Oprócz sprzedaży rozpoczęliśmy także kursy i pokazy kosmetyczne na terenie Zielonej Góry.

Wraz ze wzrostem klientów profesjonalnych (kosmetyczki, gabinety kosmetyczne) a tym samym zmniejszeniem się sprzedaży detalicznej (pojawiło się coraz więcej sklepów sieciowych w centrach handlowych) podjęliśmy decyzję o zmianie sposobu naszego działania.

Z początkiem 2015r. zaprzestaliśmy sprzedaży detalicznej skupiając się na sprzedaży tylko dla gabinetów kosmetycznych. Zmieniliśmy siedzibę firmy oraz otworzyliśmy nowy punkt – Hurtownię.

Od tej pory można nas odwiedzać osobiście w Zielonej Górze, ul. Energetyków 7, lok. 106.

Strefa Urody
ul. Srebrna 35
65-128 Zielona Góra
e-mail: sklep@strefa-urody.plGadu-Gadu: 11321068
Hurtownia
ul. Energetyków 7, lok. 106
65-729 Zielona Góratel.: +48 530 787 332

godz.: 9:30-13:30